2023-08-23 14:48:55

Hooajatöötaja Disneyland Paris´is

CVKeskus.ee klient
Alates 1465 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kandideeri Pariisi Disneylandi! Disneyland´i lõbustuspark Pariisis pakub hooaja tööpakkumisi klienditeeninduse, restorani- ja baaritöö ning puhastusteeninduse valdkonnas. Kandideerimisavaldused inglise keeles leiad kodulehel - kandideerida palume sellel lingil, täites avalduse otse Disneyland Paris lehel

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile: vanus peab lepingu sõlmimiseks olema vähemalt 18 eluaastat, prantsuse ja inglise keele hea oskus, piletimüügi ja baaritöö juures tuleks kasuks ka kolmanda võõrkeele oskus, samuti sõbralikkus, abivalmidus ja kliendikesksus. Seaduse silmis on oluline ka asjaolu, et kandidaat oleks Euroopa Liidu kodanik või omaks tööluba, et Prantsuse Vabariigis töötada. Tööandja pakub majutust ühes oma residentsidest, lisaks katab osaliselt sõidukulud Prantsusmaale lennul. Disney brutotöötasu 2014. aastal oli 1465,09 eurot kuus, sellel aastal on see pisut suurem. Üürile kulus eelmisel aastal 309 eurot kuus, toit töölissööklas maksis 3-5 eurot päevas.

Kandideerimiseks tuleb registreeruda (sisesta oma CV) Pariisi Disneyland veebilehel http://disneylandparis-casting.com/en/apply?jobid=4366.
Intervjuud toimuvad 31. märtsil Tallinnas: I grupp algusega kell 9.30, II grupp algusega 14.00, Swissôtel, Tornimäe 3, Tallinn.

Võimalik on osaleda ka Disney teises värbamiskampaanias, kus valitakse kandidaatide seast välja erinevaid Disney tegelaskujusid. Oma võimeid saab proovile panna 2. aprillil toimuval esitlusel Meriton Grand Conference & Spa Hotellis, Peterson II ruumis, Toompuiestee 27, Tallinn. Lisateave eures.ee kodulehel, Kandideeri Pariisi Disneylandi.

Ettevõte pakub

Why work with us ...
Since our Guests' well-being and the quality of our service are extremely important to us, we go out of our way to make sure that our 15,000 employees give their best in their job.
You will be warmly welcomed by us from day one and benefit from an integration course. You will receive continuous support. We offer 400 training programs, a company university and specific management courses. There are many resources to help you develop your skills and achieve operational excellence as you carry out one (or several) of our 500 roles. Lastly, our employees represent more than 100 nationalities so diversity is one of our most important values. Therefore we encourage applications from candidates with disabilities.

Excellence, proximity, training, diversity, internal mobility: there are so many reasons to work with us!