2023-08-23 14:48:55

KVVK töödejuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • hoonesiseste küttesüsteemide, veevarustus- ja kanalisatsioonitorustike ehituse korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
  • tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
  • tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
  • materiaalsete ressursside jälgimine ja kokkuhoid
  • tööliste ja alltöövõtjate igapäevase töö juhtimine
  • mahutabelite koostamine ja arvutus
  • täitedokumentatsiooni koostamine
  • Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus san.tehniliste tööde juhtimisel
  • erialane haridus
  • arvutikasutamise oskus väga heal tasemel
  • ehitusprojektide ja joonistega töötamise oskus
  • juhtimis- ja organiseerimisoskus
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • kohusetundlikus ja korrektsus
  • hea stressitaluvus
  • Ettevõte pakub

  • töötamist suuremahuliste KVVK projektide juhtimimeeskonnas
  • stabiilset ja motiveerivat keskkonda
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • ettevõttesisese karjääri võimalust
  • Lisainfo