2023-08-23 14:48:55

Webmaster, Front-End Developer (HTML/CSS)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud töömahuga otsime oma meeskonda professionaalset ja arenemisvõimelist Front-End Developeri (HTML/CSS ja JavaScript eksperti). Front-End Developer loob ja hooldab, kas iseseisvalt või koostöös projektijuhtidega kvaliteetseid ja tasemel veebilehti, mis vastavad nii üldistele kehtivatele HTML, CSS ja JavaScript standarditele kui ka kliendi erinõuetele. Olulise osa tööst moodustab nii disainide lahtilõikamine ja HTML prototüüpide valmistamine kui ka iseseisvalt kliendispetsiifilistest HTML/CSS elementidest uute lehtede loomist.

Ootused kandidaadile

  • Valdad heal tasemel HTML’i ja CSS’i
  • Oskad töötada HTML/CSS ekperdi jaoks vajalikul tasemel kujundusprogrammiga Adobe Photoshop
  • Oskad luua/muuta JavaScript'i koodi
  • Sulle ei ole võõrad sellised märksõnad nagu Bootstrap, jQuery, responsive web
  • Kirjutad koodi, mis vastab WCAG nõuetele
  • Omad teadmisi erinevate platvormide ning veebilehitsejate eripäradest
  • Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
  • Valdad heal tasemel eesti keelt ja oskad inglise keelt
  • Omad eelnevaid Front-End Developeri/webmasteri kogemusi
  • Veel parem kui
  • Omad põhjalikke teadmisi W3C standarditest, nõuetest, semantilisest veebist ja veebiarenduse headest tavadest
  • Omad baasteadmisi PHP’s ja MySQL’is
  • Oskad kasutada HTML5 ja CSS3 võimalusi
  • Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid
  • Ettevõte pakub

  • Väga hästi sobivat tööd iseseisvale inimesele
  • Kogemust mainekate rahvusvaheliste e-lahenduste arendamisel
  • Tugevat meeskonda, kellega on rõõm koos töötada
  • Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid
  • Tulemustele baseeruvat palka
  • Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitusvõimalusi
  • Lahedat seltskonda, erilist ADM-i fiilingut ja ühiseid ettevõtmisi