2023-08-23 14:48:55

Hooneautomaatik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö sisuks on erinevate objektide hoone automaatikasüsteemide rikete kõrvaldamine, regulaarsete hooldustoimingute läbiviimine ja süsteemide parendamine. Töö eeldab infotöötluse ja -edastuse põhimõtete tundmist ning tehnilise dokumentatsiooni lugemise, tõlgendamise ja koostamise oskust. Automaatik peab oskama valida, komplekteerida, hooldada, paigaldada, programmeerida, seadistada ja kontrollida hoone automaatikaseadmeid ja -süsteeme, oskama ehitada kaabeldussüsteeme.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus hoone automaatikasüsteemide hooldamisel või paigaldamisel.
Eelnev kokkupuude ventilatsiooni-, jahutus- ja küttesüsteemide ehituse või hooldamisega.
Elektrialased teadmised
Soovitav erialane haridus
Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
Autojuhiload B kategooria
Inglise keelse tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus
Kohusetundlikkus ja ausus
Viisakus ja hea suhtlemisoskus
Meeskonnatöö ja iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Pakume:
• Konkurentsivõimelist palka
• Häid töötingimusi ning töövahendeid
• Võimalust töötada kiirelt laienevas ettevõttes
• Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
• Koolitusi ning arenemisvõimalust