2023-08-23 14:48:55

Ehituse objektijuht / äripartner

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- energiasäästlike (passiivmajad ja madalenergiamajad) elukondlike hoonete (eramud, ridamajad, kortermajad) ehituse iseseisev korraldamine Tallinn/Harjumaa piirkonnas

- tööliste ja alltöövõtjate leidmine ja tööle rakendamine sh igapäevaste töökorralduste jagamine, ehitajate juhendamine, valmis tööde kvaliteedi kontroll ja tööde vastuvõtmine

- objektide varustamine materjalide sh tellitavate materjalikoguste kalkuleerimine, tellimine, materjalide veologistika korraldamine

- jne ehk kõigi objektil toimuvate ehitusfirma tegevuste organiseerimine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

- varasem ehitusjutimiskogemus või selleks vajalike võimete ja isikuomaduste olemasolu ja soov selles valdkonnas tegijaks saada

- kasuks tuleb varasem praktiline töökogemus ehitajana

- vajalik ehitusalane kõrgharidus

- CAD tarkvara kasutusoskus heal tasemel

- aktiivne huvi tegeleda energiasäästlike eramute ehituse valdkonnas

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd energiatõhusate hoonete ehituse valdkonnas

- töötasu on töötasu seda saab igapäevase töö eest

- lisaks pakume osalust äris, mis peaks motiveerima oma firma nimel pingutama ja andma kord aastas ka rahaliselt positiivseid lisaemotsioone

- meie poolt vaadatuna on lihtne leida häid ja tasuvaid kliente, kui sinu poolt on soov, tahe ja võimed need klientide majad hästi korralikult valmis ehitada - siis võib meie koostööl olla jumet