2023-08-23 14:48:55

Puitmaterjali Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd Müügikonsultandile, kelle tööülesanneteks on erinevate puitmaterjalide müük. Müügikonsultandina on Sinu põhilisteks tööülesanneteks uute klientide leidmine ja külastamine, olemasolevate ja uute klientide nõustamine ja materjalide tutvustamine ning pakkumiste koostamine, läbirääkimiste pidamine ja kokkulepete sõlmimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Sul on hea suhtlemisoskus ja soovitavalt eelnev müügitöö kogemus
  • Sa oled aus, täpne ja kohusetundlik
  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja tulemustele orienteeritud, sihikindel, töökas ning oskad töötada iseseisvalt.
  • Valdad heal tasemel eesti ja vene keelt
  • Sul on soovitavalt puidualased teadmised
  • Sul on sõiduauto juhiload
  • Ettevõte pakub

    Kaasaegset töökeskkonda
    Meeldivat kollektiivi
    Konkurentsivõimelist palka
    Stabiilset töökohta ligi 24 aasta vanuses ettevõttes
    Tööalast koolitust