2023-08-23 14:48:55

Rahvusvaheline autojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime autojuhti, kes oskab oma tööd hästi teha, jõuab õigeaegselt kohale, oskab oma aega planeerida, peab tähtaegadest kinni, ei rikku oma sõidurežiimi. EI OLE PROBLEEME ALKOHOOLIGA, on korralik ja töökas!

Vedude teostamine Euroopas.
1. NL-BE-DE konteinerplatformidega, vajalik inglise või saksa keele heal tasemel valdamine

Töö on vahetustega, tavaliselt 8 nädalat tööl ja 2-3 kodus.
Korrektne dokumentide lugemine, kontroll, vajadusel koostamine.
Iganädalaste väikeste aruannete koostamine (reisi- ja kuluaruanded).
Suhtlemine logistikutega/operaatoritega (SMS-i ja telefoni teel).
Vastutab auto seisukorra eest ning varakult teavitab probleemidest.
Vastutab autos oleva inventari ja varustuse eest.

Предлагаем работу по сменам внутри Европы на контейнеровозах Германия-Голландия-Германия (важно знание языков, нем. или англ.)

Смены составляются по желанию водителей, но не меньше 8 недель в Европе (2-3 недели дома).
Важно правильно заполнять транспортные документы, присылать отчёты, следить за своим рабочим временем и максимально его использовать, не нарушая, правильно выполнять инструкции диспетчеров. Ждём ответственных водителей, не имеющих проблем с АЛКОГОЛЕМ и знающих нем или англ язык!!!

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus.
Inglise või saksa keeleoskus .
Kiire õpi- ja kohanemisoskus
Organiseerimis- ja analüüsivõime.
Kohusetundlikkus, pingetaluvusega, täpne ja korralik.
EI OLE PROBLEEME ALKOHOLIGA!!!

CE kategooria olemasolu vähemalt 5 aastat; KOHUSTUSLIK!!! ADR !!! (põhiliselt 2, 3 ja 8 klass)
Важен предыдущий опыт работы в Европе и опыт работы на фурах.
Знание языков (анг, нем)
Ответственность, стрессоустойчивость, чёткость и аккуратность в выполнении работы и заданий.
Умение решать проблемы и договариваться.
Не иметь проблем с Алкоголем!!!
Наличие СЕ категории не менее 5 лет, а также наличие АДР

Ettevõte pakub

Head palka ja palju boonuseid
Täiendkursuseid
Tööriietust
Mobiiltelefoni
Komandeeringusse minekud,- tulekud tööandja transpordiga, tööandja kulul
Operaatorite tiimi (vene ja eesti keel, konteinervedude puhul saksa ja inglise keel)

Предлагаем со своей стороны хорошую зарплату (расчёт исходя из суточной ставки плюс бонусы за больший пробег, за экономию на топливе и тд. некоторые зарабатывают бонус до 500 евро + за смену)
Необходимое снаряжение.
В коммандировку отправляем за счёт работодателя, либо на микроавтобусе, либо на фуре, либо на самолёте.
Есть команда диспетчеров, которые управляют, помогают итд. (эст и рус;если контейнеровозы, то англ и нем.)