2023-08-23 14:48:55

Tehniliste moodulite kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda inseneri, kes oskaks lastele ning noortele spetsialistidele selgeks õpetada metallide töötlemise teoreetilised baasteadmised ja -oskused: tehniline joonestamine, materjaliõpetus, materjalide kuluarvestus, tehniline mehaanika. Peamisteks tööülesanneteks on vastavate auditoorsete ja praktiliste tööde läbiviimine ning iseseisvate tööde juhendamine. Võimalik on osaline tööaeg ja töötamine õhtusel ajal. Eriti ootame inimest, kes töötab tootmisettevõttes.

Ootused kandidaadile

Kutseõpetaja juures peame esmatähtsaks erialast pädevust, oskust suhelda noortega ja tahet töötada kutseõpetajana!
Kui ...
* Sa oled valdad mehaanikat ja metallide töötlemist,
* Sa oled ettevõtlik ja kohusetundlik,
* Sa oled positiivse ellusuhtumisega ning
* Sa valdad vene keelt tasemel, mis võimaldab eriala õpetada venekeelsetele õpilastele,
siis me otsime oma meeskonda just Sind!
Kasuks tuleb kutsetunnistuse olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume tööd moodsas kutsekoolis,
* kus meeskond on pühendunud arengule,
* kus on kaasaegsed õppimis- ja õpetamistingimused,
* kus on stabiilne sissetulek,
* kus saab suvel puhata 56 kalendripäeva,
* kus saab osaleda erinevatel täiendkoolitustel,
* kus on nooruslik, sõbralik ja abivalmis kollektiiv,
* kus Sul on võimalik ise kaasa rääkida eriala arendamisel.