Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist (tarkvaraarenduse projektijuht)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• ministeeriumi ja allasutuste tarkvaraarenduse projektide juhtimine;
• projektiplaani koostamine;
• ministeeriumi ja allasutuste tarkvaraarenduse projektide riigihangete ettevalmistamine ja menetluses osalemine;
• valitsemisala asutuste nõustamine ja juhendamine projektide elluviimisel;
• arendussoovide menetlemine, sh koostöös tellijaga eesmärkide, lahendatavate probleemide ja mõõdetavate tulemite püstitamine ning piirangute väljaselgitamine;
• vajalike ressursside ja informatsiooni olemasolu tagamine;
• projekti riskide juhtimine;
• projekti dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• kõrgharidus või selle omandamine (soovitavalt infotehnoloogia erialal);
• projektide juhtimise kogemus (soovitavalt IT);
• eesti keele oskus C1 tasemel ja inglise keele oskus B1 tasemel;
• teadmised enamlevinud projektijuhtimise ja riskijuhtimise metoodikatest;
• analüüsivõime, täpsus, korrektsus, kiire õppimisvõime;
• väga hea väljendus- ja suhtlemisoskus, pingetaluvus, meeskonnatööle ja tulemustele orienteeritus.

Kui sul on olemas kogemus ja teadmised, kuidas planeerida ja juhtida arendusprojekte, siis pakume sulle suurepärast võimalust ennast antud erialal rakendada ja edasi arendada.

Ettevõte pakub

• enesearendamise võimalusi;
• huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
• kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda asukohaga Tallinna vanalinnas.

Lisainfo

Avaldus koos juhitud projektide kirjeldusega ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda elektrooniliselt aadressil konkurss(at)agri.ee hiljemalt 19. veebruaril 2015. a.
Täpsemat teavet saab telefonidel 6256 112 Enno Veikesaar või 6256 215 Urve Anter.