2023-08-23 14:48:55

Kliendiplaneerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kliendivajaduste planeerija tagab ettevõttes kliendile tarnevajaduste (prognooside ja tellimuste) efektiivse planeerimise ning kliendi informeerimise.
- registreerib kliendiprognoose ja – tellimusi järgides kliendiga kokkulepitud tingimusi;
- analüüsib koos kliendijuhiga kliendiprognoose;
- töötab aktiivselt kaasa kliendijuhiga, et tagada kliendirahulolu ja –kasumlikkus;
- analüüsib väljaspool kokkuleppeid saabuvate klienditellimuste tootmisvõimalusi;
- jälgib klienditellimuste täitmist ja teeb ettepanekuid korrigeerivate tegevuste osas;
- registreerib tootmistellimusi järgides kokkulepitud reeglistikku,
- lahendab jooksvaid probleeme ja jagab planeerimisalast operatiivinfot meeskonnaliikmetele.

Ootused kandidaadile

Nõuded teadmistele ja oskustele:

- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- analüütiline mõtlemine ja üldistusvõime;
- ladus eesti keele oskus;
- Word, Excel kasutusoskus

Nõuded isikuomadustele:

- kohusetunne, vastutus-ja otsustusvõime;
- täpsus;
- hea suhtlemisoskus;
- väga hea pingetaluvus ja kiire reageerimisvõime;
- lojaalsus.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja koolitusvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes.Huvitavat ja vastutusrikast tööd; meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi.