2023-08-23 14:48:55

Programmeerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Erinevate kasutajaliideste / teenuste programmeerimine
Andmebaaside disain ja hooldus
Veebirakenduste loomine
Nutilahenduste loomine

Ootused kandidaadile

PHP ja / või Java programmeerimiskeelte tundmine heal tasemel
Head teadmised objektorienteeritud programmeerimisest
Eelnev programmeerimiskogemus vähemalt kolm aastat
Erialane haridus või selle omandamine
Väga hea arusaamine internetipõhistest teenustest ja rakendustest
Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
Analüüsivõime ning õppimis- ja arenemistahe

Kasuks tuleb:
HTML5, JavaScript, CSS, XML hea tundmine
Erinevate mobiilsete platvormide tundmine (Android, iOS, Windows Phone)
Linuxi tundmine
Arusaamine agiilsetest arendusmeetodidest
Inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Valmisolek viibida välislähetusel

Ettevõte pakub

Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
Paindlikku töögraafikut
Võimalust enda erialaseks arendamiseks
Osalisemist rahvusvaheliste projektide arendamisel
Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
Motiveerivat palka vastavalt kogemustele, oskustele ja töö tulemustele
Erinevaid kompensatsioone ja soodustusi partneritelt, sh spordiklubides