2023-08-23 14:48:55

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime müügiassistenti, kes aitaks laiendada ettevõtte haaret ning kasvatada käivet välisturgudel.
Müügiassistenti peamisteks tööülesanneteks on klientide rahulolu ja pikaajaliste ärisuhete edendamine koostööpartneritega, müügipakkumiste koostamine, osakonna logistika organiseerimine, laoga suhtlemine, klientide pretensioonide käsitlemine, uute tarnijate ning klientide otsing, ostu- ja müügitellimuste töötlemine, laoprogrammi haldamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui Sul on vähemalt aasta töökogemust müügijuhi, kliendihalduri või logistikaspetsialistina, Sa oled kokku puutunud rahvusvahelise ostu-või müügitööga, Sa tunned rahvusvahelise äri telgitaguseid, valdad inglise keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas ning omad eeskujulikku arvutikasutamise (eriti Excel) oskust. Oled tulemusele orienteeruv, ei pelga rutiini, viid asjad lõpuni. Sulle võiks olla tuttav ka INCOTERMS mõiste.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd rahvusvahelise haardega ettevõttes, atraktiivset töötasu (põhipalk+tulemustasu).

NB! Tagasisidet anname vaid eelvaliku läbinud kandidaatidele!