2023-08-23 14:48:55

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Mets paneb silmad särama? Tule ja teeme revolutsiooni puises valdkonnas!

Sinult ootame võimekust suhelda klientidega, neid kuulata ja suunata, pakkuda parimaid lahendusi raieõiguse müügiks, sõlmida lepingud, jälgida, et osapooled täidaksid oma kohustusi ning vormistada tehingud. Eeldame oskust tuua nii ostjatele kui müüjatele naeratus näole!

Pakume töökohta Tallinna kesklinna kontoris, puhkusereise, preemiaid ja boonuseid ning vabadust korraldada oma tööprotsess lähtuvalt isiklikest eelistustest ning ettevõtte huvidest.

Tööülesanded:
- Pidev ja vahetu suhtlus metsaettevõtetega ning eraisikutega
- Timber.ee keskkonna tutvustamine eraisikutele ning ettevõtetele
- Kasvava metsa raieõiguse müügi korraldamine
- Dokumendihaldus, tehingute ettevalmistamine ja läbiviimine timber.ee internetikeskkonnas
- Müügitoe ja turunduse korraldamisel juhtkonna abistamine

Ootused kandidaadile

Eeldused:
- Oskus töötada iseseisvalt, meeskonnas ning vajadusel ka meeskonda koordineerida
- Elementaarteadmised juriidikast, maksundusest, kinnisvarast, metsamajandamisest ja Eesti üldgeograafiast
- Väga hea suhtlemis- ja esinemisoskus ning kirjalik väljendusoskus
- Hea pingetaluvus
- Tulemusele orienteeritud mõtteviis, iseseisev probleemide lahendamise võime

Kasuks tuleb:
- Olemasolevad kontaktid metsanduse valdkonnas
- Müügitöö kogemus

Nõudmised:
- Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb inglise ning vene keele oskus
- B-kategooria juhiloa olemasolu
- Keskhariduse olemasolu, kõrgharidus tuleb kasuks
- Kogemus IT, juriidika, müügi-turunduse, metsanduse või mõnes muus seonduvas valdkonnas

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- Meeldivat töökeskkonda Tallinna kesklinna kontoris ning väljasõite klientidega kohtumiseks ja müügiobjektidega tutvumiseks
- Töö tegemiseks vajalikke töövahendeid (telefon, arvuti, vajadusel auto)
- Põhipalka ning väga motiveerivat tulemustasu
- Täiendkoolitusi vastavalt vajadusele
- Karjäärivõimalust ning suurenevat vastutust kasvavas ning kiirelt arenevas ettevõttes

Kandideerimiseks saata aadressile personal(at)timber.ee või läbi CV-keskuse kandideerimisavalduse:
- CV
- Motivatsioonikiri
- Palgasoov