2023-08-23 14:48:55

Tantsija-hostess või hostess ★ 2000-10000€

CVKeskus.ee klient
2000 - 10000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

★ Crystal Show Club (Helsinki, Soome) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 6 päevast;
★ Lady Pink (Vaasa, Soome) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 5 päevast;
★ Punainen Lyhty (Jyväskylä, Soome) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 6 päevast;
★ Diamond Go Go Bar & Original Pilsen (Oslo, Norra) - striptiisiklubid, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 1 nädalast;
★ The Mask (Aberdeen, Šotimaa) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 2 nädalast;
★ Silhouettes Behind Kristals (Aberdeen, Šotimaa) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 2 nädalast;
★ Pink Paradise (Pariis, Prantsusmaa) - striptiisiklubi, tantsijatöö (lavashow ja table/private dance, ei ole konsumatsiooni), leping alates 2 nädalast;
★ Stringfellows (Pariis, Prantsusmaa) - striptiisiklubi, tantsijatöö (lavashow ja table/private dance, ei ole konsumatsiooni), leping alates 2 nädalast;
★ The Exclusive Madame Amour (Kopenhaagen, Taani) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 4 nädalast;
★ Beverly Hills Girls Club (Viin, Austria) - striptiisiklubi, tantsija-hostessitöö (lavashow, table/private dance ja konsumatsioon), leping alates 2 nädalast;
★ Paparazzi Club (Larnaca, Küpros) - ööklubi-diskoteek (ei ole striptiisiklubi), hostessitöö (konsumatsioon) või go-go tantsija ja hostessitöö (konsumatsioon ja go-go lavashow, mitte striptiis/topless), leping alates 4 nädalast.

Ootused kandidaadile

★ 18+.
★ Inglise keele oskus vähemalt algelisel vestlustasemel (Inglise keele asemel võib olla abiks Soome, Taani, Prantsuse, Saksa, Kreeka või Norra keel).
★ Valmidus välismaale sõitmiseks lühemaks või pikemaks ajaks (minimaalselt 1 nädalaks) .
★ Vajalikud isikuomadused.
NB! Ilma töökogemusteta algajatele pakume tasuta väljaõpet-tantsutrenni ja lühikesi proovilepinguid alates 1 nädalast.

Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot. Go-go tantsijad-hostessid teenivad tavaliselt 1200-4000 eurot kuus.

Meie uutele tantsijatele-hostessidele ja showbusinessis karjäärist huvitatud algajatele, kes tulevad töövestlusele väljastpoolt Tallinnat ning asuvad tööle meie klubides, kompenseerime bussi- või rongipiletid mistahes punktist Eestis või Lätis Tallinnasse ja tagasi!

Soovitame tulusat õppe- ja tööpraktikat ning tasuta treenimisvõimalusi meie klubides:
★ Euroopa üks parimaid postitantsukoole PINK SCHOOL pakub tasuta tantsutreeninguid Pariisis meie nii algajatele kui edasijõudnud tantsijatele, kes töötavad maailmakuulsas klubis PINK PARADISE. Tule treeni, tööta, teeni head raha ja ela Pariisi südames, Champs-Élysées'l! Kingime Eesti-Prantsuse vestmiku!
★ Austria klubi Beverly Hills Girls Club Viinis ja Norra klubid Diamond Go Go Bar & Original Pilsen Oslos pakuvad tulusat tööpraktikat ja väljaõpet algajatele.

Iga tantsija-hostessikarjääri alustajat, kes sõidab tööle või õppepraktikale meie klubidesse, toetame kinkekaardiga tantsukostüümide ja -kingade soetamiseks butiikist www.dancekittens.eu