2023-08-23 14:48:55

Põlva Kaubamaja osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tööd saab Põlva Kaubamaja kodukauba ja mööbliosakonna juhataja.
Sinu tööülesanne on pakkuda professionaalset klienditeenindust ning korraldada kaupluse igapäevast tööd, planeerida sortiment, tellida ja vastu võtta kaubad, saavutada vastavalt eelarvele kaupluse müügitulemused, koostada aruandlus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
-Sul on kirg ja armstus kodu sisustamise vastu
-Sul on teadmised kodukaupadest, mööblist, trendidest
-Sul on eelnev tööalane kogemustepagas
-Sul on baasteadmised müügist ja turundusest
-Sul on kõrgharidus
-oled enesekindel, positiivse ellusuhtumisega ning särasilmne klienditeenindaja
-oled tulemustele orienteeritud, analüütilise ja planeeriva mõtlemisega

Ettevõte pakub

Ettevõtte poolt pakume
-huvitavat ja mitmekülgset tööd sõbraliku meeskonnas
-väljaõpet ja tasemel koolitusi
-toredaid ühisüritusi, sportimisvõimalust, soodustusi

Lisainfo

Kasuks tulevad teadmised heast klienditeenindusest, eelnev töökogemus, erialane haridus.

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe.
Kõigile kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet.