2023-08-23 14:48:55

KOOLITUS- JA VÄRBAMISSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame personalitiimiga liituma kogenud personalivaldkonna professionaali, kelle jaoks on innustav tegeleda koolitus- ja värbamisteemadega. Põhiülesanneteks on koostöös juhtidega tootmistöötajate, laotöötajate, klienditeenindajate värbamine ja valik; uute töötajate sisseelamise toetamine; lahkumisvestluse läbiviimine. Samuti koolitustegevuste korraldamine, sh plaani koostamine, läbirääkimiste pidamine, koolituste korraldamine, arvestuse pidamine ja tagasiside kogumine ning analüüs ja tootmistöötajate pädevussüsteemi tegevuste korraldamine. Vahetuks juhiks on personalidirektor, alluvaid ei ole.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Kõrgharidust, eelistatult personalijuhtimise, psühholoogia, andragoogika või majanduse valdkonnas. Vähemalt 5-aastast personalitöö kogemust, sh tootmistöötajate väbamiskogemust.
Väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti ning ladusal suhtlemistasemel vene keele oskust, mis on möödapääsmatult vajalik värbamiste läbiviimiseks. Kontsernis suhtlemiseks vajalik inglise keele kesktaseme oskus.
Isiksusena on sobiv kandidaat toimekas, iseseisev ning usaldusväärne meeskonnamängija. Samuti avatud ja empaatiline suhtleja, kellele pole võõras korrektsus ja vastutustundlikkus. Kindlasti on vajalik arvutioskus tavakasutaja tasemel.

Pakume tööd sõbralikus kollektiivis Eesti armastatuima kaubamärgiga ettevõttes ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.Tööle ja koju sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.
Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega
- tervisetoas tasuta ravi- ja heaolu protseduurid,sh tervisekapsel, infrapunasaun
- uute toodete degusteerimine

Lisainfo:

Lisainfo

Valikuprotsessis hindame ka kandideerija tausta. Kandideerida on võimalik ka saates oma CV ja motivatsioonikirja kuni 9.novembrini 2014 aadressile kandidaat(ät)kalev.ee