2023-08-23 14:48:55

Küsitluskoordinaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Uuringufirma GfK Custom Research Baltic, olles üheks juhtivamaks turundus- ja sotsiaaluuringute firmasid Eestis, Lätis ja Leedus, otsib oma kollektiivi uut kolleegi.

Seoses suuremahuliste projektidega, pakume tööd küsitlustöö koordinaatorile, kelle töö seisneks erinevate küsitluste koordineerimises. Saate koordineerida telefoni-, testostu- ja silmast-silma küsitlusprojekte.

Tööülesanded
•küsitlejate värbamine ja koolitamine
•küsitlusülesannete ja –materjalide koostamine ning edastamine küsitlejatele
•pidev küsitlustöö kontroll
•küsitlustöö järelkontrolli teostamine
•küsitlejate juhendamine - küsitlustöö teostamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ja küsitlejate toetamine ja motiveerimine, probleemide lahendamine (tööülesannete ümberjagamine, metoodika täpsustamine jms)
•koostöö uuringujuhtidega

Ootused kandidaadile

•Töö eelduseks on hea suhtlemisoskus, korrektsus ja täpsus.
•Töötegemiseks on vajalik väga hea eesti keel, vene- ja inglise keele valdamine suhtlustasandil.
•Oluline on valmidus olla kontaktis küsitlejatega õhtuti ja nädalavahetustel.

•GFK pakub dünaamilist ja sõbralikku töökeskkonda globaalse ettevõtte Eesti esinduses Tallinnas.