2023-08-23 14:48:55

Praktikant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Õigusbüroo Õigus ja Kord ootab oma meeskonda asjalikku ja sõbralikku praktikanti, kelle ülesandeks on õigusbüroo juristide abistamine ja assisteerimine erinevates menetlustes, sh dokumentide koostamisel, analüüsimisel ning klientidega suhtlemisel.

Ootused kandidaadile

Oma praktikandilt ootame:

- õigushariduse omandamist rakenduskõrghariduses, bakalaureuse- või magistriõppes;
- huvi õigusalase töö ja selles vallas kogemuse omandamise vastu;
- väga head eesti keele oskust ja head ingliskeele oskust;
- nutikust ja loovat meelt;
- sõbralikkust;
- head suhtlemisoskust;
- avatust;
- analüüsivõimet;
- paindlikkust ning head pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Praktikandile pakume:
- võimalust omandada praktilised õigusalased kogemused koostöös büroo juristidega;
- võimalust osaleda erinevates õigusbüroo projektides, sh osaleda tasuta õigusabi konsultatsioonidel võimalusega ise kaasa rääkida;
- väljakutsuvat tööd;
- töökohta Tallinna südalinnas;
- sõbralikku ja abivalmis meeskonda;
- karjäärivõimalust.