2023-08-23 14:48:55

Autode ja rasketehnika eelsoojendite müügijuht

CVKeskus.ee klient
Alates 600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Autoterm eelsoojendite ning lisatarvikute jae- ja hulgimüük. Müügijuhi töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, läbi otsekohtumiste juhtida nõuandvaid müügiprotsesse. Leida uusi kliente ja sõlmida koostöölepinguid, teostada järelteenindust, tagada kliendiga vastastikune pikaajaline koostöö. Klientide nõustamine ja teenindamine ka telefoni teel. Osaleda aktiivselt auto, tehnika, maa- ja ehitusmessidel.

Ootused kandidaadile

oskus esitleda pakutavat toodet tihedas konkurentsitingimustes. Müügikogemus. Kui Sul on tehnilist teadmist ja huvi, tunned aktiivmüügikunsti, oled töökas, korrektne ja usaldusväärne, positiivse ellusuhtumisega, valdad nii eesti kui vene* keelt, tunned arvutit lõppkasutaja tasemel ja sul on soov end edasi arendada, siis oled just see õige inimene kandideerima.
* vene keele valdamine kõnes on tööks vajalik. B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

põhi- ja tulemuspalka. Tööks vajalikke vahendeid.
Pakume tootekoolitust Lätis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.
Avatud olekuga väljakutse vastuvõtja saab tööga seoses palju suhelda ja liikuda. Seepärast võib tööleasuja esimesel poolaastal töötada ka kodukontoris või komandeeringus olles.

Lisainfo

Karjäärivõimalus kasvavas ettevõttes. Peame oluliseks töösse tõsist suhtumist. Meilt saadud väärtuslikke kogemusi ei ole võimalik mõõta rahas, samas töö eest makstav tulemustasu on konkurentsivõimeline. Iga väljateenitud euro saab õigeaegselt tasutud.
Tööleasuja võib esimestel kuudel töötada kodukontoris. Kuni sügiseni pole vajadust igapäevaselt firma kontoris töötada. Kontor hakkab sügisest asuma Tallinnas.