Teenindaja (öine kaubapaigutaja) Balti jaama või Pirita Selveris

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on
öösel kaupade paigutamine riiulitele. Tänu Sinule ootab meie kliente hommikul kaupluses ees külluslik kaubavalik.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind
kui oled vähemalt 18-aastane ja kui oled oma loomult kiire ja täpne ning oma tööd hästi teha on Sinu jaoks auasi. Sind iseloomustavad veel kohusetundlikkus, teenindusvalmidus ning oled koostöövõimeline. Oskad eesti keelt vähemalt B1 tasemel.

Ettevõte pakub

Sulle pakume
suure ettevõtte hüvesid ja kodupoe õhkkonda. Meie juurest leiad sõbralikud, hoolivad ja toetavad töökaaslased, kes aitavad Sul uude töösse sisse elada. Anname Sulle võimaluse ennast arendada läbi erinevate koolituste. Tööd toetavad kaasaegsed töövahendid. Sulle hakkab kehtima Selveri töötaja Partnerkaardi lisasoodustus ehk teenid ühe punkti asemel viis. Lisaks saad liituda tegusa Spordiseltsiga, mis võimaldab nii tasuta kui ka soodustingimustel oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Tublile töötajale maksame lisaks palgale ka lisatasu.

Lisainfo

Pirita Selver asub Rummu tee 4, Tallinn.

Töö on graafiku alusel ja tööaeg on kell 22.00-08.00.

NB! Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!