2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Müügijuhina hoolitsed kliendisuhete loomise ja hoidmise eest. Pakud äriklientidele igapäevaselt Energiaturu teenuseid ning hoolitsed kogu müügiprotsessi lõpuniviimise eest. Oled ise oma töö ja aja sepp!

Ootused kandidaadile

Sobid meile kui

Omad varasemat eduka müügitöö kogemust
Sulle meeldib suhelda eesti ja vene keeles
Oled entusiastlik ning positiivse ellusuhtumisega
Suudad püstitada eesmärke ja neid ka saavutada
Omad töötahet ning oled valmis võtma vastutust
Oled võimeline suhtlema ka klientidega, kes esmapilgul Sinu teenust ei soovi
Oled nutikas ja kiire õppimisvõimega
Sul on B-kategooria juhtimisõigus
Sa ei ole kursis asjadega, mida ei saa teha :)

Kasuks tulevad teadmised energiavaldkonnast üleüldiselt, kuid õige inimese korral on kõik väga kergelt õpitav.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Konkurentsivõimelist põhipalka ja agressiivset tulemustasu
Väga huvitavat ja rutiinivaba tööd
Sõbralikku, nooruslikku ja motiveerivat meeskonda
Võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengu osas
Unikaalset võimalust töötada Eesti parima sisekliimaga büroohoone viimasel korrusel

Kandideerimise tähtaeg on 14.10.14, kuid sellest olenemata ära oota viimase hetkeni, sest võime uue töötaja palgata ka varem. Kui ülal kirjeldatu meeldis, siis saada oma CV koos motivatsioonikirjaga info(ät)energiaturg.ee

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel, asukoht Laeva 2, Tallinn.

Lisainfo

Töö asukoht on Tallinnas, kuid tööülesannete täitmine võib aeg-ajalt tähendada klientidega kohtumisi üle Eesti.