2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Korraldades erinevate ettevõtete raamatupidamist on Sul suurepärane võimalus rakendada oma seniseid teadmisi ja oskusi.

Sinu igapäevasteks tööülesanneteks on
- klientide raamatupidamise korraldamine;
- klientide nõustamine maksunduse ja raamatupidamise valdkonnas;
- majandusaasta aruannete koostamine;
- deklaratsioonide ja aruannete tähtaegne ja nõuetekohane koostamine ning esitamine;
- personali- ja palgaarvestus;
- klientidele erinevate lahenduste leidmine seatud eesmärkide saavutamiseks.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes on aktiivne ja avatud suhtleja. Oma igapäevatööd tehes oled suunatud tulemuste saavutamisele nii meeskonnas kui ka klientidega. Oskad näha tervikut, kuid ei jäta märkamata ka detaile. Ajaplaneerimine ja pingeliste olukordadega toimetulek ei valmista Sulle erilisi raskusi. Raamatupidamise tundmine, analüüsivõime ja lahendustele orienteeritud mõtteviis on sobivad sõnad Sinu iseloomustamiseks. Vajadusel haarad initsiatiivi ja ei karda kaasnevat vastutust.

Sul on
- raamatupidamisalane eriharidus;
- eelnev kokkupuude praktilise tööga raamatupidamise valdkonnas;
- hea arvutikasutamise oskus (excel ja enamlevinumad raamatupidamisprogrammid);
- hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus ning kohanemisvõime;
- paindlik mõtlemisviis, hea pingetaluvus, kohusetundlikus, lojaalsus ja konfidentsiaalsus;
- initsiatiivikus ning iseseisevus oma töö korraldamisel;
- kliendile orienteeritus ja valmisolek pakkuda kvaliteetset klienditeenindust;
- kasuks tuleb inglise, vene või soome keele oskus.

Edu ja arengu üheks võtmeks on püsivalt head suhted klientide kui ka meeskonnaga. Pakume Sulle huvitavat tööd, arengu- ja õppimisvõimalusi.

Lisaks ootab Sind
- professionaalne ja väike kollektiiv;
- motiveeriv keskkond huvitava ja väljakutseid pakkuva tööga;
- meeldiv töö kiiresti kasvavas ja ambitsioonikas ettevõttes;
- võimalust koostada eri valdkonna ettevõtete raamatuipidamist

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirja ja palgasooviga.