2023-08-23 14:48:55

Restorani grillkokk ja klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda:
  • Usinat abikokka, kelle ülesanneteks on toiduainete ettevalmistamine, toitude valmistamine, serveerimine, koka assisteerimine ja köögi korrashoid.
  • Särasilmset teenindajat, kes suhtleks meeleldi maailma parimate klientidega ning kelle põhilisteks ülesanneteks on tellimuste vastu võtmine, töö kassas, jookide serveerimine, toitude lauda viimine ja restorani korrashoid.
  • Ootused kandidaadile

    Ootame, et omad varasemat töökogemust abikoka, klienditeenindaja või ettekandjana. Oled positiivse suhtumisega ja sulle meeldib su töövaldkond. Oled otsimas pikaajalist ja stabiilset töökohta koos meeldivate töökaaslastega.
    Kasuks tuleb ladus keelteoskus (eesti, inglise, vene) ja erialane haridus.

    Meie väike meeskond on positiivne ja abivalmis ning pingutame koos selleks, et tagada suurepärast kvaliteeti meie toitudes ning samaväärset teenindust restorani klientidele. Meie tööõhkkond on rahulik ja meeldiv, meie käed usinad ja silmad säravad, tööaeg paindlik ja töötasu inimlik. Seda kõike pakume sullegi.