2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja arendusjuht Euroopa suunal

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• uute klientide leidmine ja olemasolevate kontaktide arendamine sihtturgudel,
• uute IT-lahenduste juurutamine müügiosakonnale,
• IT-projektide ja projektietappide defineerimine vastavalt kokkulepitud arengusuundadele,
• projekti eesmärkide püstitamine arendusfirmale,
• eksportturgudele suunatud kodulehtede haldamise juhtimine,
• kõik müügiga seotud praktilised tegevused oma töövaldkonnas, alates kalkulatsioonide tegemisest, müügiläbirääkimiste pidamisest ja tellimuste vastuvõtmisest kuni arvete vormistamise, transpordi tellimise ja koormate väljasaatmiseni.

Ootused kandidaadile

• Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas,
• kõrg- või kutseharidus,
• head IT-alased teadmised,
• hea tehniline taip,
• loomingulisus ja positiivne suhtumine,
• väga hea suhtlemisoskus,
• järjekindlus, viisakus, korrektsus, täpsus, ausus.

Kasuks tuleb:
varasem (rahvusvahelise) müügitöö kogemus,
IT-alane haridus,
eelnev töökogemus IT-valdkonnas,
läbitud kursus või koolitus müügijuhtidele,

• Motiveerivat töötasu ja võimalust seda heade töötulemustega kasvatada, • vaheldusrikast ja huvitavat tööd, • võimalust viibida välislähetustel, • meeldivat ja stabiilset töökeskkonda, • sõbralikku kollektiivi Võimalik kandideerida ka praktikakohale (palume soovile viidata kaaskirjas). Praktika edukalt läbinule pakume töökohta.

Lisainfo

Sobivusel võtame kandidaatidega ühendust 2 nädala jooksul pärast kandideerimisaja lõppu.