2023-08-23 14:48:55

Ettevõtluse praktikant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kõps Consult otsib avara maailmapildiga ambitsioonikaid inimesi, kes soovivad hakata ettevõtjaks.

Töö eesmärk on ettevõttele (või praktikandile endale) huvipakkuvate teenuse turgude kaardistamine, konkurentide ja kliendivajaduste analüüs. Töö otseseks tulemuseks on uuritud valdkonnas ärivõimaluse olemasolul uue ettevõtte loomine.

Töös tuleb kokku puutuda informatsiooni hankimisega internetist, potentsiaalsete klientide intervjueerimisega, müügi- ja turundustööga, erinevate küsitluste ja uuringute läbiviimisega, saadud informatsiooni süstematiseerimise ja analüüsiga ning ettepanekute koostamisega.

Ootused kandidaadile

Abstraktse ja kriitilise mõtlemise võime ning väga hea suhtlemis- ja analüüsioskus loovad sulle eeldused, et saaksid meie meeskonnas kaasa lüüa uute edukate teenuste loomisel.

Töö eeldab eesti- ja inglise keele oskust. Kasuks tuleb veel täiendavate võõrkeelte oskus. Vajalikud on ka turunduse-, juhtimise- ja ettevõtluse alased baasteadmised, eelnev töökogemus antud valdkondades võib tulla kandideerimisel kasuks.

Töö on ideaalne turunduse- või ettevõtluse tudengitele. Töö läheb arvesse ka ülikoolis kohustusliku turunduse- või ettevõtluspraktika arvestamisel. Edukale praktikandile pakume väärikat ja paindliku tööajaga töökohta ka edaspidiseks.

Sobivate eelduste olemasolul pakume võimalust hakata juhtima algatatud äriprojekte ja/või osalust loodud ettevõttes.

Töö sobib hästi inimesele, kes soovib oma tööaega ise planeerida ja töö asukohta ise valida. Töö tasu sõltub praktikandi poolt ettevõtte jaoks loodud lisaväärtusest.

Kandideerimiseks palun saada oma CV ja vastus küsimusele millised on selle tööpakkumisega seonduvad sinu isiklikud eesmärgid ning miks sa seda tööd teha tahad.