2023-08-23 14:48:55

Perenaine

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Vergi Maja otsib ettevõttlikku ja energilist Perenaist, kes muuhulgas võtaks oma südameasjaks ka kohaliku külaelu edendamise.
Perenaine korraldab kultuuri- ja seltsielu Vergi külas organiseerides kohalikele elanikele ühiseid ettevõtmisi. Turismihooajal tuleb täita maja külalistega, võtta vastu broneeringuid ja teha arveldusi klientidega. Loomulikult hoiab perenaine maja korras ja puhtana.

Ootused kandidaadile

Perenaiseks sobib inimene kes:
1. on väga hea organiseerimis- ja planeerimisoskusega
2. on lahke, viisakas ja empaatiavõimeline
3. tuleb toime ka keerulises olukorras, suudab otsustada ja vastutust võtta
4. omab B-kategooria juhilube
5. oskab eesti keelt nii kõnes kui kirjas
6. saab hakkama inglise keelega

Omalt poolt pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning teenimisvõimalusi vastavalt oma tööpanusele. Perenaise päralt on ka kahetoaline sisustatud korter Vergi Majas.
Abistame omalt poolt nii nõu kui jõuga!