2023-08-23 14:48:55

PESUPOE KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele pesukaupluse müüjale, kes armastaksid aktiivset müüki ja klientidega suhtlemist nii poes kui e-kanalites. Võtaksid vastu ja paigutaksid kauba maitsekalt. Teeksid tellimusi ja hoolitseksid poe igapäevase toimimise eest.

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:
- tunned rõõmu klientidega suhtlemisest;
- alustad päeva naeratusega ja suudad terve päeva säilitada hea tuju;
- fännad pesu ja oskad inimestele jagada asjatundlikku nõu;
- valdad suhtlustasemel eesti ja vene keelt;
- ei karda pikki tööpäevi ja sobib vahetustega töö;
- ei karda arvutit ja oled valmis õppima uusi asju.

Ettevõte pakub

- naiselik keskkond iga päev;
- võimalus õppida toote- ja müügikoolitustel;
- võimalus kujundada sortimenti;
- võimalus lüüa kaasa turunduses ja e-turunduses;
- põhipalgale lisaks tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
- soodustused oma toodetele.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev klienditeeninduse kogemus. Töö vahetustega: ühel nädalal 4 päeva nädalas ja järgmisel nädalal 3 päeva nädalas.
Töökoht Mustika keskus