2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja-juhiabi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Igapäevane raamatupidamistöö.
Aastaaruannete ja finantsaruannete koostamine.
Maksude ja töötasude arvestus, sh töötajate maksude deklareerimine Norras.
Juhtkonna assisteerimine ja bürootöö efektiivne juhtimine.

Ootused kandidaadile

Sul on raamatupidamisalane haridus ja eelnev töökogemus raamatupidajana.
Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.
Sul on hea arvuti kasutamise oskus.
Oled lojaalne, kohusetundlik ja oma töös alati korrektne.
Sul on hea suhtlemisoskus, kiire õppimis- ja kohanemisvõime ning tuled tööga toime ka pingelistes olukordades.
Oled orienteeritud tugevale meeskonnatööle ja oskad leida nutikaid lahendusi vajaliku tulemuse saavutamiseks.

Ettevõte pakub

Hea töötasu.
Väga paindlik töögraafik.
Osaline tööaeg (0,5- 1,0 ametikoht, täpne töömaht lepitakse kandidaadiga kokku vastavalt tema oskustele).
Kindel ja stabiilne töökoht.
Pakume Sulle uute tööoskuste omandamiseks vajalikku koolitust ja tuge.
Selgeid tulevikku suunatud arenguvõimalusi.
Võimalust töötada noores dünaamilises start-up ettevõttes ja olla osaline nafta- ja gaasitööstuses.