2023-08-23 14:48:55

Sepp-Mündivermija-Elamuste pakkuja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tahad olla tähelepanu keskpunktis? Tahad, et inimesed kuulavad, mis Sul neile öelda on? Tahad ennast teostada ja pakkuda inimestele meelejäävaid elamusi? Oled avatud ja väljakutseid armastav inimene? Meil on Sulle üks tööpakkumine! Toompeal asub Kohtuotsa vaateplats ja selle platsi lahutamatuks osaks on viimased aastad olnud sepp/mündivermija, kelle juhendamisel on igaühel võimalik endale ise valmistada Tallinna/Toompea teemaline meenemünt, meie nimetame seda ka Õnnemündiks. Kogu tegevus toimub nii, nagu seda tehti keskajal. Oleme aastate jooksul väga palju inimesi õnnelikuks teinud ja hetkel otsime oma meeskonda värskeid elamuspakkujaid, kes ajalugu edasi teeksid. Kui tunned, et oled selline, kes sobib meie meeskonda ja soovid ennast teostada läbi teistele inimestele elamusi pakkudes, siis see töö on Sulle. Me ei sea mingisuguseid piiranguid, oluline on see töökoht Sind huvitab. Oodatud on kõik ennast teostada tahtvad inimesed alates 17. euaastast, pole vahet kas oled elukunstnik või näitleja või vabakutseline. Eesti keel ei pea olema emakeeleks, oluline on seda suhtlustasandil osata!

Ootused kandidaadile

vanus alates 17 eluaastast
aktiivsus
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
eesti, inglise ja vene keele oskus
korrektsus ja ausus
siiras soov teha müügitööd
suhtlemisjulgus
normaalne füüsiline vorm

Kasuks tuleb teiste võõrkeelte teadmine!

Paindlikku graafikut, huvitavat töökeskonda ja headele töötajatele head palka, tööd värskes õhus