2023-08-23 14:48:55

Tehnosüsteemide hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Jüris asuvasse tehasesse tehnosüsteemide hooldustehnikut, kelle põhiülesanneteks on tagada tootmisseadmete ja tehnokommunkatsioonide (aur, vesi, külm, ventilatsioon, küte, suruõhk, kanalisatsioon) pidev ja häireteta töö täites ettevõtte poolt määratud kvaliteedi- ja hügieeninõudeid.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- vähemalt 2-aastast töökogemust santehnikuna
- külmasüsteemide tundmist ning vähemalt 2-aastast hoolduse kogemust
- suhtlemistasemel eesti (B1) ja soovitavalt ka vene keele oskust
- töös on vajalik tehniline taiplikkus, süsteemsust ja vajadusel kiire reageerimine
- eeliseks toiduainetööstuse kogemus ning tehniline haridus

Pakume tööd Eesti kõige mainekama kaubamärgiga ettevõtte asjatundlikus tehnikaüksuses ning konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.
Töötasu koosneb põhi- ja tulemustasust
Tööle (ja koju) sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 5044515
Kandideerida saab ka CV-Keskuse väliselt saates oma cv märgusõnaga „Tehnosüsteemide hooldustehnik“ e-posti aadressil kandidaat(ät)kalev.eu