2023-08-23 14:48:55

Erootilise massaazi tegija

CVKeskus.ee klient
600 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Salong666 pakub Sulle väljakutset, haara kinni!

Kui sa oled särav ja elu armastav noor naisterahvas, tule liitu meie kollektiiviga erootilise massaaži salongis Salong666!

Pakume sulle tööd massöörina. Panustame sinu väljaõppesse ning pakume sulle võimalust töötada meie salongis ka siis kui eelnev kogemus sellel alal veel puudub.

Salong666 võtab tööle erootilise massaazi tegijaid, meie Tallinna ja Tartu salongidesse.

Töö sisuks on erinevate erootilise sisuga massaažide tegemine ning klientidega suhtlemine.

Kui Sulle meeldib suhelda, oled aktiivne,kena välimusega, sale, enda eest hoolitsev noor naisterahvas, sul on hea pingetaluvus, oled aus ja kohusetundlik.

Kui tundsid eelnevas ära just ennast, siis just Sind me oma meeskonda ootamegi.

Meie salong pakub oma klientidele erinevas valikus erootilisi massaaže kui ka iidset Tantra massaaži

Väljaõpe toimub kohapeal.

Võimalik jääda klientidele anonüümseks.

NB! Tegemist ei ole intiimteenustega!

PALUME KANDIDEERIDA VAID TÕSISTEL HUVILISTEL!

Kandideerimiseks lisada CV-le ka pilt või saata oma lühitutvustus koos pildiga.

Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus, ausus enda ja teiste vastu, hea välimus, hea pingetaluvus; suurepärane suhtlemisoskus ja soov pakkuda massaazi

väljaõpet; motiveerivat palka; kohapeal ööbimisvõimalust; meeldivat keskkonda ja sõbralikku kollektiivi;