2023-08-23 14:48:55

Juhatuse assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Juhatuse ja meeskonna assisteerimine kõikide HeatConsult OÜ ettevõtmiste juures
• Raamatupidamise korraldamine ettevõttes (s.h. vajalike aruannete ja deklaratsioonide koostamine)
• Projektide kaustade komplekteerimine
• Ettevõtte dokumendihaldus
• Ettevõtte finantsaruannete koostamine
• ISO juhtimissüsteemi jälgimine, kontrollimine ning täiendamine
• Ettevõtte jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

• Kõrgharidus
• Väga heal tasemel eesti ja vene keel nii kõnes kui kirjas
• Võime iseseisvalt ülesandeid täita, neid ette näha ja prioritiseerida
• Enesekindlus, julgus ja avatus klientide ja meeskonnaga suhtlemisel
• Soov kanda vastutust ja tegutseda nutikalt
• Täpsus ja pingetaluvus
• Hea arvutioskus
• B-kategooria juhiluba
• Töökogemus assisteerimises, arvutiga töötamises ja klientidega suhtlemises

Kasuks tuleb
• Heal tasemel inglise keele oskus

Ettevõte pakub

• Pakume tööd edukalt kasvavas ettevõttes
• Konkurentsivõimelist töötasu
• Toetavat meeskonda ja väga sooja atmosfääri
• Mitmekesisust pakkuvat tööd
• Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
• Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
• Arenguvõimalusi ettevõte sees

Lisainfo

• Palume saata CV koos fotoga ning motivatsioonikirjaga