2023-08-23 14:48:55

Tudengi kohviku juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaud (TÜÜL) kuulutab välja konkursi Tudengi Kohviku juhataja ametikohale, kelle peamised tööülesanded on:

- Sponsorite leidmine;
- Koostööpartnerite leidmine;
- Tudengi Kohviku käivitamises osalemine ja kaasamõtlemine;
- Tudengi Kohviku juhtimine;
- Tudengi Kohviku tegevuse korraldamine;
- Tudengi Kohviku klientidega suhtlemine;
- Tudengi Kohviku reklaam ja turundus;
- Tudengi Kohviku teenuste arendamine;

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- kohusetundlikkust, korrektsust ja innovatiivsust;
- väga head suhtlus- ja läbirääkimisoskust;
- kasuks tuleb varasem toitlustusasutuste juhtimiskogemus;
- head inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- vastutusrikast ja huvitavat tööd;
- paindlikku tööaega;
- kontoriruumi Tallinna vanalinnas;
- kindlat palka;
- tulemuspalka kasumi pealt

Lisainfo

Töö on täiskoormusega ning kontor paikeb Tallinnas, Raekoja plats 16 (Tudengimaja).

Ametiaeg algab 1. september 2014

Konkursil osalemiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri (oma nägemus Tudengi Kohvikust ja selle käivitamisest) hiljemalt 17. augustiks