2023-08-23 14:48:55

PEAKOKK

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peakoka tähtsaimaks ülesandeks on, et kõik restorani kliendid saaksid alati ühesugust ning kvaliteetset ja kaunilt serveeritud toitu.

Peakoka ülesanded:
-köögi meeskonna töö koordineerimine
- tooraine kulu arvestus
- kaupade tellimine, vastuvõtmine ja kontroll
- hooajaliste eripakkumiste väljatöötamine
- korrapäraste inventuuride läbiviimine
- köögi korrashoid
- köögi meeskonna motiveerimine
- meeskonnatunde loomine
- uute köögitöötajate väljaõppe korraldamine
- aktiivne osalemine igapäevases köögi töös

Ootused kandidaadile

Meie tulevasel peakokal peab olema:
- eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas, soovitavalt peakoka ametikohal
- juhtimisvõime ja hea pingetaluvus

Meie tulevane peakokk peaks olema:
- eesmärkidele suunatud
- aus
- korrektne
- täpne
- rääkima nii eesti kui ka vene keelt
- positiivse suhtumisega
- valmis meeskonnatööks
- iseseisva mõtlemis- ja tegutsemisoskusega

Omaltpoolt pakume stabiilset töökohta, võimalust end arendada Jaapani köögi valdkonnas, motiveerivat töötasu ning väikest ühtehoidvat meeskonda. Peakokale saavutatud eesmärkide korral kasumiosaluse võimalus.

Lisainfo

Kõikide küsimuste korral palume helistada +372 56266836