2023-08-23 14:48:55

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Kohvijookide ja kohvikokteilide valmistamine
• Viisakas ja kompetentne teenindamine
• Tortide ja pirukate serveerimine
• Teenindussaalis korra ja puhtuse eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

• Armastus kohvi vastu
• Sulle meeldib kliente hästi teenindada ning oled abivalmis ja tähelepanelik klientide soovide suhtes
• Töö inimestega pakub Sulle naudingut
• Meeskonnatöö sobib Sulle väga hästi
• Pingelised olukorrad ei ole Sulle vastumeelsed, vaid pakuvad väljakutset
• Valdad heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt
• Keskharidus või selle omandamine
• Korrektsus, ausus, puhtust ja kohusetundlikus
• Vanus alates 19a

Kasuks tuleb
• Eelnev müügitöö kogemus klienditeeninduse valdkonnas
• Kiire õppimisoskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Motiveerivat töötasu
• Tööalast väljaõpet
• Huvitavat tööd
• Võimalust töötada efektiivses, sõbralikus ja dünaamilises meeskonnas

Lisainfo

Ootame oma meeskonda 0,4-0,7 koormusega töötajat, augustis suurema koormusega, edaspidi vastavalt vajadusele/graafikule. Aeg- ajalt peab olema valmidus tööl käia ka hommikupoole ja nädalavahetusetel.