2023-08-23 14:48:55

Objektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd objektijuhile demontaažitöödel.
Tööülesanded:
• 10 gaasilõikaja töö korraldamine;
• ohutuse tagamine objektil;
• kliendi esindajaga suhtlemine;
• raporteerimine töö progressist juhtkonnale;
• objektil ilmnevate probleemide lahendamine (ohutus, varustus, tööriistad jne);

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus antud või sarnases valdkonnas vähemalt 3 aastat (meeskonna juhtimine demontaaži töödel); • Hea vene keele ja inglise või rootsi keele oskus suhtlustasandil; • Töökogemus vanaraua lõikajana, tööstuslike hoonete ja seadmete demontaaži kogemus vajalik (elektrijaamade, tehaste jms demontaaž); • Baas oskused MS Office kasutamisel (word ja excel); • Juhilubade olemasolu; Eeldatavad isikuomadused: Vastutusvõime, usaldusväärsus, täpsus. Kasuks tuleb: • Töökogemus masinatel nagu ekskavaatorid, frontaallaadurid, kahveltõstukid jms. • Hea füüsiline vorm
  • Ettevõte pakub

    Pikaajalist tööd Skandinaavia riikides.
    Elamine ja transport tasuta.
    Ametiauto
    Ametitelefon
    Skandinaavia standarditele vastav palk, pluss töötaja kvalifikatsioonist ja kogemusest tulenev lisatasu.
    Kaasaegsed töövahendid

    Lisainfo

    Töö asukoht 150 km Stockholmist.