2023-08-23 14:48:55

Reklaamimüügi –ja projektijuhi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:
Aktiivne reklaamimüük Kodusaade OÜ toodetavatesse saadetesse (Kodusaade, Aiasaade, Lemmikretseptid jne), kodulehtedele ja eriprojektidesse.
Aktiivne klienditeenindamine.
• Uute reklaamiklientide leidmine, kliendibaasi loomine ja haldamine.
• Reklaami müümine saadetesse telefoni teel kui ka kohtumistel.
• Reklaamitellimuste vormistamine ja toimetamine saate toimetuse jaoks.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• Eelnev nõuandliku müügitöö kogemus.
• Eesti keele oskus väga heal tasemel, inglise- ja vene keele oskus heal suhtlustasemel.
• B-kategooria juhilubade olemasolu, isikliku auto kasutamise võimalus vajadusel.
• NB! Valmisolek töötada ettevõtjana FIE või OÜ

Isiksuslikud omadused:
• Hea suhtlemise ja kuulamise oskus, sõbralikkus, ausus.
• Täpsus, rutiinitaluvus, töökus, kõrge sisedistsipliin.
• Analüüsivõime, aja planeerimise oskus.
• Stressitaluvus, kiire reageerimisvõime.

Kasuks tuleb:
• Teadmised aianduse, kokanduse, ehituse, remondi ning sisustamise vallas.
• Müügitöö kogemus reklaami alal.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Head proportsionaalset teenimisvõimalust, aktiivset ja loomingulist suhtlemist.
• Arenguvõimalusi ja erinevaid koolitusi.
• Väga huvitavat tööd huvitavate inimestega.

Lisainfo

Selleks, et töötada selle telesaate müügitoimetajana, ei piisa ainult tublist müügioskusest. Meie eesmärk on viia kokku reklaamiandja ja tarbija neile mõlemale maksimaalselt kasulikul moel – läbi ausate argumentide ja asjakohaste esitluste. Selleks on hea neid erialasid armastada, et mõista sügavust ja kirge selle taga ning ise leidma ja looma teemasid, mis on aja –ja asjakohased ning toimetama need meeskonnaga terviklikuks.
Meie kontor on nagu kodu ja ootame siia väga erilisi inimesi, kellele kodune olemine on (ka töö juures) tähtis!