2023-08-23 14:48:55

Ehitusinsener-konstruktor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on Norra müügikontorist saadetud lähteandmete alusel rõdu-, trepi või mõne muu metallkonstruktsiooni dimensioneerimine ja tööjooniste koostamine.

Ootused kandidaadile

- Hariduselt ehitusinsener
- Peab tundma ehitus staatikat ja oskama dimensioneerida konstruktsiooni
- Vähemalt ühe joonistus programmi (AutoCad, Solid Works või muu) valdamine heal tasemel
- MS Office programmide oskus
- Inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Hea pingetaluvusega
- Varasem töökogemus projekteerimise vallas

Pakume püsivat projekteerimisalast tööd rahvusvahelises ettevõttes. Pakume koolitusvõimalusi ja paindlikku tööaega.

Lisainfo

Töötaja asub tööle tegevjuhi alluvusse, st tööülesanded annab tegevjuht. Otseseid alluvaid pakutavale ametikohale ei lisandu. Üsna palju tuleb suhtlemist kõnes ja kirjas Norra projektijuhtidega (valdavalt Eesti poisid) ja tootmisega, mis asub samas hoones.