2023-08-23 14:48:55

Nõid-hostess Volbriöö nädalaks, nädalapalk kuni 2550€

CVKeskus.ee klient
13 - 66.6 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

★ Pakume Volbriöö ehk Vappu nädalal 28.4-4.5 Soomes Tallinna sõpruslinnas Kotkas klubis ROUTE 66 tööd, mille sisuks on:
  • klientide nõidumine ostma šampanjat, veini, kokteile (menüüs on ka alkoholivabad veinid ja kokteilid) ning muid nõiajooke.
  • nõiatants laval (nõiatants postitantsu elementidega ilma keerulise akrobaatikata, topless).
  • privaatne nõiatants (topless või striptiis). ★ Tööaeg: 22:00-03:30.
  • Ootused kandidaadile

    ★ Vanus vähemalt 18.
    ★ Inglise või Soome vestluskeele oskus vähemalt algtasemel, kasuks tuleb ka Vene keele oskus kuna klubis käib kliente Venemaalt.
    ★ Valmidus välismaale tööle reisimiseks vähemalt 1 nädalaks.
    ★ Tööks vajalikud nõiaoskused ja -omadused.
    ★ Töökogemus ja tantsuoskus EI OLE VAJALIKUD, need on asendatavad nõiakunstiga, mida me õpetame (tasuta).

    ★ Tasuta reisimist Tallinn-Kotka-Tallinn (tasuta laevapiletid Tallinn-Helsinki-Tallinn ja klubi poolt tasuta autotransport Helsinki sadamast klubisse ja tagasi).
    ★ Tasuta majutust kõigi mugavustega.
    ★ Tasuta Wi-Fi kasutamise võimalust.
    ★ Tasuta toitlustamist 2 x päevas ja lisaks 50% allahindlust klubi oma nõiaköögist.
    ★ Stipendiumi (palgagarantii) 150€ nädalas.
    ★ Võimalust teenida sadu eurosid päevas - (nõid-hostess teenib 25-35% väljanõiutud jookide maksumusest ja 50% privaatsete nõiatantsude
    maksumusest, nõiale-hostessile jääb kogu väljanõiutud jootraha). Nõiapalk makstakse välja kohe enne Kotkast lahkumist.
    ★ Sõbralikku ja turvalist töökeskkonda.
    ★ Tasuta nõiaväljaõpet.
    ★ Neile, kes tulevad töövestlusele-castingule väljastpoolt Tallinnat ning asuvad tööle klubis Route 66, kompenseerime bussi- või rongipiletid mistahes
    punktist Eestis või Lätis Tallinnasse ja tagasi..
    ★ www.dancekittens.eu butiiki kinkekaarti nõiatööks vajalike kostüümide ja kingade soetamiseks.

    Lisainfo

    ★ Soomes on Vappu (1. Mai ehk Volbriöö) nädal suur kevadpidustuste aeg!
    ★ Route 66 on väga ilus 50-ndate aastate Ameerika stiilis "bikers-friendly" meelelahutuskeskus, kuhu kuuluvad ka restoran, motell, ööklubi ja Ameerika
    retroautode näitus-müük.
    ★ Klubis toimuvad sageli erinevad kontserdid, teemapeod ja muud üritused. Route 66 korraldab ka biker festivale ning erinevaid võistlusi.
    ★ Klubi on eriti populaarne just kevad-suvisel hooajal.