2023-08-23 14:48:55

GIS spetsialist (ametnik)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Spetsialisti peamiste tööülesannete hulka kuuluvad erinevate Kaitseväe ruumiandmebaaside administreerimine, hooldamine ja erinevate ruumiandmete
teenuste ja veebirakenduste loomine. Lisaks ruumiandmete kogumine ning nendest tuletistoodete ja analüüside koostamine.

Pakume võimalust panustada Kaitseväe ruumiandmete ja geograafiliste infosüsteemide kaasajastamisse, toodete-teenuste arengusse ja uute ning huvitavate
(kasulike) lahenduste väljatöötamisse. Soosime töötajate oskuste ja teadmiste pidevat arendamist läbi erinevate väljaõpete ning kursuste .

Ootused kandidaadile

• Head teadmised ruumiandmebaasidest, geoinformaatikast ja erinevate topograafiliste ja temaatiliste kaartide koostamisest
• Hea arvutikasutuse oskus, kaasaegsed GIS tarkvarad ja lahendused
• Hea suhtlemisoskus ja orienteeritus meeskonnatööle
• Eesti keele oskus kõrgtasemel
• Inglise keele oskus kesktasemel
• Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus, pingetaluvus, otsustus-ja vastutusvõime. Rutiini taluvus.
• vastavus riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemisel tasemele „täiesti salajane"

Kasuks tuleb:
• Kõrgharidus
• Baasteadmised ruumiandmebaaside päringukeeles SQL ja oskused veebirakenduste loomiseks JavaScript-is või mõne muu veebirakenduste
arendamisvahendiga (Flex, Silverlight)
• Teadmised teenuspõhisest arhitektuurist
• GIS-tarkvara kasutamise kogemus (eelistatud ESRI ArcGIS tarkvaraperekonna kasutamise kogemus)
• Eelnev töökogemus geoinfosüsteemide ja ruumiandmebaasidega
• Huvi militaarvaldkonna vastu

Ettevõte pakub

• Kaasaegseid riist- ja tarkvaralisi töövahendeid
• Väljaõppe- ja koolitusvõimalusi
• Tööd sõbralikus ja nooruslikus kollektiivis
• Karjäärivõimalust Kaitseväes