2023-08-23 14:48:55

Fotolabori spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa oled enesekindel, väga hea suhtleja ja positiivse suhtumisega, Sulle meeldib ennast proovile panna erinevates suhtlussituatsioonides siis ootame
Sind kandideerima!

Meie juures on Sinu ülesanneteks:
* tegeleda aktiivselt klientidega
* vormistada tellimusi
* andmekandjatelt fotode allalaadimine, töötlemine
* dokumendifotode tegemine
* kauba vastu võtmine ja välja paigutamine
* inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

Et olla hea ja tubli töötaja on vajalikud teadmised müügist, hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus, teadmised ja kogemused fotograafia, fototöötluse ning foto- ja
digitehnika alal, samuti teadmised arvutitest ja hea arvutikasutamsie oskus.

Kindlasti aitab õnnestumisele kaasa varasem töökogemus fotolaboris, fototöötlusprogrammide
kasutamise kogemus ja inglise ning vene keele oskus suhtlustasandil.

Meil on Sul võimalik arendada ja täiendada enda teenindus- ja müügioskuseid.
Meil toimuvad koolitused, mis annavad teadmisi fotograafiast ja foto- ning arvutitehnikast.
Samuti on Sul võimalus testida uusi tooteid foto- ja digitehnika valdkonnas, esindada ettevõtet messidel, kaasa lüüa Eesti vingeima digitehnika blogi loomises.

Ja kindlasti pakume Sulle soodustusi meie toodetelt ja teenustelt. Samuti meeldib meile tööväliselt ühiselt aega veeta, teeme seda suvepäevadel ja jõulupeol.