2023-08-23 14:48:55

Pärnu müügikonsultant (paindlik tööaeg)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kutsume oma meeskonda elurõõmsaid ja edumeelseid müügitalente, kelle peamiseks tööülesandeks on aktiivne Viasati toodete ja teenuste müük kaubanduskeskustes, messidel, laatadel ja kliendi kodus.

Ootused kandidaadile

Kas Sa valdad eesti keelt väga heal tasemel?
Kas Sa oled hea läbirääkimisoskusega, sihikindel ja Sulle meeldib argumenteerida?
Kas Sul on võime eesmärke seada ja soov neid saavutada?
Kas müügivaldkond pakub Sulle suurt huvi?
Kas Sul on varasemaid edukaid müügitöö kogemusi?

Ootame Sind kandideerima kui tundsid eelnevates küsimustes ära enda oskused, kogemused ja omadused!

Meil on Tallinnas, Pärnus ja Tartus rõõmsameelsetest ja ühtehoidvatest müügitalentidest koosnevad meeskonnad. Seoses müügiosakonna laienemisega otsime oma meeskondadesse uusi säravaid ja õpihimulisi müügiinimesi. Pakume Sulle tööd paindliku graafikuga (alates 15 töötundi nädalas), põhjalikku tööalast väljaõpet, müügi- ja motivatsioonikoolitusi, palju erinevaid auhinnamänge ning võimalust teenida väärikat töötasu.

Lisainfo

Otsime müügitalente nii Tallinna, Pärnu kui Tartu meeskondadesse, võimalus töötada nii täis- kui osalise tööajaga.

Konkursil osalemiseks saada oma CV märksõnaga „Tallinna/Pärnu/Tartu müügitalent“ meiliaadressile Marju.Meejarv[at]viasat.ee või läbi CV Keskuse.