2023-08-23 14:48:55

Kliendi- ja Personalihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööülesanneteks on suhtlus klientidega, sealhulgas uute klientide leidmine, suhtlus töötajatega ning nende olmeprobleemide lahendamine, töötajate transpordi organiseerimine objektile, töötajatele varustuse ja töövahendite organiseerimine. Kliendid asuvad valdavalt Harjumaal ning Lääne- ja Ida-Virumaal.

Ootused kandidaadile

Potentsiaalse töötaja valikul on oluline aktiivsus ja ausus. Töötaja peab olema valmis vajadusel viibima lähetustel Eesti siseselt. Tähtis on ka isikliku auto olemasolu, kuid hea kandidaadi puhul ei ole selle puudumine takistuseks. Põhiline suhtluskeel on vene ja eesti keel, kõik muud keeled tulevad ainult kasuks.
Edukal kandideerijal on töökogemus personali valdkonnas või B2B müügikogemus.

Ettevõte pakub väljakutseterikast ja huvitavat tööd, mis on liikuva iseloomuga ning võimaldab suhtlust erinevate huvitavate inimestega.
Oluline on isikliku auto olemasolu, mille kõik kulud katab ettevõte, sealhulgas kütus, korralised hooldused ja remonditööd ning kuluosad. Lisaks aktiivsele ja edukale kollektiivile pakume potentsiaalsele töötajale konkurentsivõimelist töötasu, mida on aktiivsel inimesel võimalik tulemustasudega oluliselt kasvatada.
Hoiame oma töötajaid värske ja motiveerituna tänu regulaarsetele koolitustele, ühistele töövälistele üritustele ja paindlikule töögraafikule.