2023-08-23 14:48:55

Trükikoja liinitööline/ Работник линии печати

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

trükitud pooltoodangu köiteseadmele panemine
valmistoodangu pakkimine ja alustele ladustamine
ajalehtede- ja ajakirjade insertimine
поставка полуготовой продукции в машину для брожеровки
упаковка готовой продукции и складирование
вкладывание и вклеивание рекламы в продукцию

Ootused kandidaadile

sobib töötamine 12 tunniste vahetustega, ka öisel ajal
kiire, kohusetundlik ja täpne
hea pinge- ja rutiinitaluvusega
желание работать по 12 часовую смену и по ночам
быстрый, добросовестный, точный
cтрессоустоичивый

Ettevõte pakub

stabiilset töökohta edukas ettevõttes
sõbralikku töökollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda
töötulemustest sõltuvat töötasu
ettevõttesisest väljaõpet
стабильная работа в большом предприятии
дружный коллектив и современные условия труда
зарплата зависящая от результатов работы
обучение несложным приёмам рабочих навыков на месте

Lisainfo

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 18. juulil 2014.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.
С подходящими кондидатами свяжутся не позднее 18 июля 2014. Свяжемся только с теми кондидатами, которые прошлм первый тур отбора.