2023-08-23 14:48:55

SIDEVÕRKUDE EKSPERT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Ülekandevõrgu (peamiselt paiksetel raadiosideliinidel baseeruva) toimimise monitooring ja tõrgete lahendamise korraldamine.
• Ülekandevõrgus kasutatavate seadmete konfigureerimine, häälestamine ja hooldustööde korraldamine
• Ülekandevõrgu seadmete tugistruktuuride (sh. elektritoiteseadmed) hoolduse korraldamine
• Tööd dokumentatsiooniga
• side- ja infotehniliste lahenduste väljatöötamine.

Ootused kandidaadile

• side- või infotehnoloogiaalane tehniline või rakenduslik kõrgharidus;
• ülekandevõrgu seadmete võrguparameetrite häälestamise oskus
• eesti keele oskus heal tasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• hea arvuti kasutamise oskus;
• hea analüüsi- ja üldistusvõime;
• võime tulemuslikult töötada pingeolukorras

Kasuks tuleb:
• side- ja infotehnoloogiaalane töökogemus
• paiksete raadiosideliinide haldamise kogemus
• MPLS tehnoloogia tundmine
• side ja/ või infotehnoloogiliste arendustööde läbiviimise kogemus
• meeskonnatöö kogemused

Koolitust haldusalas kasutusel oleva ülekandevõrgu seadmete konfigureerimiseks, häälestuseks ja tehniliseks hoolduseks.

Samuti pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas, sh osalemist rahvusvahelistes projektides, võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks, kompetentseid kolleege, nooruslikku ja sõbralikku töökollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda, kvalifikatsioonile ja oskustele vastavat töötasu, võimalust osa saada asutuse traditsioonidest ja üritustest, maailma mastaabis.

Lisainfo

Lisainfot tööalastes küsimustes saab telefonil 612 6243 (Teet Soonurm, sideteenuste osakonna juhataja) ning konkursi korralduslikes küsimustes telefonil 612 6321 (Eneli Pits, personaliekspert).