2023-08-23 14:48:55

Bussijuht- klienditeenindajaid

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime mehi, kes annavad endast alati parima ja natuke rohkem. Mehi, kes näevad enda ümber alati väljakutseid, mitte probleeme. Mehi, kes bussis ei näe üksnes rauda, mis viib punktist A punkti B, vaid võimalust pakkuda klientidele ka suurepäraseid emotsioone.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
  • omad D-kat. juhiluba ja varasemat töökogemust bussijuhina
  • omad kehtivat ametikoolituse tunnistust
  • oled väga hea sõidu- ja suhtlemisoskusega
  • oled positiivse ellusuhtumisega, aus, paindlik ja kohusetundlik
  • omad head tehnilist taipu
  • oled väga hea eesti ja vene keele oskusega
  • valdnäed hoolitsetud ja korrektne välja Kasuks on inglise ja soome keele oskus
  • Ettevõte pakub

    Pakume Sulle
  • professionaalset, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda
  • pikaajalist töösuhet
  • võimalusterohket tööd
  • organiseeritud remondikorraldust
  • täiendkoolitusi
  • tublile panustamisele väärilist tasu