2023-08-23 14:48:55

Müüja-kassiir Annelinna PRISMASSE (lisakonkurss)

CVKeskus.ee klient
Alates 2.43 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Meie kliendiks PRISMA Peremarket AS.
Seoses uue Annelinna PRISMA avamisega otsime püsitööle hakkajaid ja rõõmsameelseid teenindajaid.
Müüja-kassiiri igapäevatöö on:
* klientide teenindamine ning nõustamine müügisaalis ja kassas
* väljapanekute tegemine ja -korrashoid
* kaupade vastuvõtt
* saadavuse ja kao operatiivne jälgimine

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidus
* väga hea suhtlemisoskus ja soov teha meeskonnatööd
* eesti ja vene keele oskus
* usaldusväärsus, kiirus ja täpsus

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda suurkontsernis
* palju tööd seoses uue kaupluse käivitamisega
* toetavat meeskonda, koolitusi ja arenguvõimalust

Lisainfo

NB! Eelnevalt kandideerinutel palun uuesti mitte kandideerida. Need, kellega me pole telefoni teel ühendust võtnud, palun kontrollige CV-s kirjapandud telefoni õigsus.

Pakume tööd ka vabanevatele kohtadele JÕE PRISMAS!