2023-08-23 14:48:55

AS Hansabuss tegevjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tegevjuhilt ootame ettevõtte tegevuse terviklikku ja tulemuslikku juhtimist ning arendamist

Ootused kandidaadile

Oled õige inimene kandideerima, kui
  • oled suurepärane tiimliider ja tähtsustad häid meeskonnasuhteid
  • oled julge, hea analüütilise mõtlemisega, positiivne ja avatud kolleeg, kellega on meeldiv ning arendav koos töötada
  • omad juhtimiskogemust rahvusvahelises 100-200 töötajaga meeskonnas ja Sul on ette näidata selge edulugu
  • tore, kui omad tugevat praktikat teenuste müügi-, turunduse või teeninduse juhtimise valdkonnas
  • valdad väga heal tasemel inglise ja vene keelt nii kõnes kui kirjas
  • oled piisavalt ettevõtlik ja paindlik kiiresti laieneva ettevõtte juhtimiseks
  • omad kõrgharidust Kasuks tuleb turismi- ja/või transpordisektori väga hea tundmine
  • Ettevõte pakub

    Pakume Sulle
  • professionaalset, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda
  • väljakutseid pakkuvat tööd
  • tulemustest sõltuvat kompensatsioonipaketti
  • Lisainfo

    Loe meie kohta täiendavalt www.hansabuss.ee