2023-08-23 14:48:55

Business Line ärisuuna müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meiega liitudes avaneb Sulle võimalus
  • võtta vastutus meile väga olulise valdkonna eest
  • keskenduda aktiivsele müügitegevusele
  • hoida ja arendada olemasolevaid kliendisuhteid
  • luua uusi kliendisuhteid ja koostöös müügitiimiga realiseerida klientide ootusi
  • monitoorida ja analüüsida iseseisvalt oma töötulemusi
  • Ootused kandidaadile

    Oled õige inimene kandideerima, kui
  • oled aktiivne ja tunned väljakutset ning rõõmu igapäevasest suhtlemisest erinevate inimestega
  • oled optimistlik, rõõmsameelne ja töökas kaaslane Hansabussi usinale meeskonnale
  • omad varasemat tulemuslikku müügijuhtimise kogemust
  • suudad ise selgeid eesmärke püstitada ning oma aega oskuslikult planeerides need realiseerida
  • oled paindlik, initsiatiivikas ja saad edukalt hakkama ka pingelistes olukordades
  • omad kõrgharidust (võib olla ka omandamisel)
  • valdad eesti keelt kõnes ja kirjas
  • räägid vene ja inglise keelt heal tasemel Kasuks tuleb turismi- ja/või transpordisektori väga hea tundmine
  • Ettevõte pakub

    Pakume Sulle
  • professionaalset, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda
  • vaheldusrikast ja võimalusterohket tööd
  • oma töö tulemuslikkusest sõltuvat kompensatsioonipaketti