2023-08-23 14:48:55
Töötlemisseadme operaator
VIP 1

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arengu ja töömahu kasvuga otsime oma meeskonda töötlemisseadmete operaatorit.

Sinu peamiseks tööülesandeks on tootmisliini seadistamine vastavalt joonistele ja seadistamise juhendile ning osalemine tootmisprotsessis.

  • Töö on vahetustega
  • Töö asukoht on Tabasalu

Ootused kandidaadile

  • Sa oled kohusetundlik ja täpne
  • Sul on tehniline taip ja Sa oled loogilise mõtlemisega
  • Sul on soov tööd teha, ennast täiendada ja seeläbi anda oma panus tootmisse
  • Sinu jaoks on oluline tehtud töö kvaliteet
  • Sa oled positiivse ellusuhtumisega
  • Kasuks tuleb varasem kogemus  trükitööstuses ja/või pakenditööstuses

Ettevõte pakub

  • Meil on head töötingimused ja sõbralik meeskond
  • Me tagame korraliku väljaõppe ja pakume ettevõttesisest arenguvõimalust
  • Meie töötajatel on konkurentsivõimeline töötasu
  • Me pakume oma töötajatele sporditoetust

Lisainfo

Lisaküsimuste puhul palun saada e-mail:
tabasalu(ät)graphicpkg.com või helista 6032273
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.